_

بیمارستان شهید رجایی قزوین

مركز آموزشي، درماني شهيدرجايي در سال 1356 با نام بيمارستان و زايشگاه شاه اسماعيل با تعداد تقريبي 56 تخت توسط بخش خصوصي (گروه پزشكي بقراط) راه‌اندازي و مورد بهره‌برداري قرار گرفت.

بیمارستان شهید رجایی کنونی ، در گذشته با نام بیمارستان و زایشگاه شاه اسماعیل در سال 1356 تاسیس شده بود، این بیمارستان در گذشته کار خود را با 56 تخت خواب شروع کرد. نام این بیمارستان پس از پیروزی انقلاب اسلامی درسال 1359 به بیمارستان ملت تغییر یافت.هم اکنون این مرکز درمانی با 230 تخت خواب فعال و ثابت (مصوب) در حال خدمت رسانی می باشد. بخش های این مرکز شامل :

جراحی عمومی ، جراحی ارتوپدی ، جراحی مغزو اعصاب ، سوختگی ، ICU ، اتاق عمل، درمانگاه ، آزمایشگاه، رادیولوژی، سی تی اسکن ، فيزيوتراپي، داروخانه می باشد و بخش تخصصی این بیمارستان دارای درمانگاه های : ارتوپدي – جراحي – مغزواعصاب – ترميمي – تغذيه – طب فيزيك و قسمت‌هاي وابسته مي‌ باشد.

بیمارستان شهید رجایی یکی از بیمارستان های درجه یک ایران است که علاوه بر درمان بیماران به عنوان یک مرکز برای تعلیم و تربیت پزشکان متخصص و دستیاران تخصصی ، دانشجویان رشته پزشکی و .. کرده است.

آدرس : قزوین ، خیابان پادگان ، خیابان شهید قرنی ، بیمارستان شهید رجایی.

تلفن : 02833335800

منبع : سایت رسمی بیمارستان شهید رجایی
بیمارستان شهید رجایی قزوین

پروژه هاپروژه های خارج تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.