ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم ؟

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، سؤال خود را برای ما ارسال کنید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

از ما بپرسید

سوالی دارید؟

سوالات و مشکلات خود را با ما به اشتراک بگذارید

سوالات متداول

سوالاتی که به کرات پرسیده شده

نحوه پرینت از ایستگاه کاربری دیویژن

برای پرینت درایستگاه کابری دیویژن ابتدا تصویر مورد نظر خود را انتخاب نموده و از نوار ابزار بالای تصاویر ابزار Filming رو انتخاب نموده و سپس تنظیمات مورد نیاز خود را انجام دهید

ساخت User در سامانه تحت وب متریک

این عمل تنها توسط افرادی که دسترسی های لازم را دارند قابل اجرا می باشد.
در سامانه تحت وب متریک رو نام کاربری (User)کلیک کرده، گزینه Elevate Access را انتخاب نموده رمز را وارد کرده سپس مجددا رو نام کاربری (User) کلیک کرده  سپس Administration  کلیک بر روی Security سپس User Management و در آخر New.
پس از وارد کردن و ذخیره اطلاعات برای تکمیل فرآیند در Roles دسترسی های مورد نیاز را اعمال می کنیم.

نحوه Report زدن در ایستگاه کاربری دیویژن

پس از انتخاب بیمار مورد نظر در نوار بالا بر روی ابزار Report کلیک کرده اگر ریپورت های پیش فرضی مورد نظر شما بود انتخاب و در این صورت New Report را انتخاب کرده در صفحه ای که باز می شود Report مورد نظر را نوشته سپس ذخیره کنید.

نحوه Export تصاویر در ایستگاه کاربری دیویژن

پس از انتخاب تصویر بیمار مورد نظر در نوار بالا ابزار Export را انتخاب نموده و آدرسی که می خواهید فایل در آن قرار گیرد وارد کرده و تایید را بزنید.

نحوه ارسال تصویر از روی پکس به دستگاه تصویر برداری

این فرایند نیازمند دسترسی Send می باشد که در ساخت User دسترسی ها تعیین شده است ، در صورت داشتن دسترسی لازم تصویر بیمار مورد نظر خود را انتخاب کرده و در نوار ابزار بالا بر روی Send  کلیک و سپس دستگاه تصویربرداری مورد نیاز را انتخاب کرده و Send را بزنید.

ذخیره Voice در سامانه تحت وب متریک

این عمل نیازمند داشتن Https  می باشد در صورت داشتن Https  تصویر بیمار مورد نظر خود را انتخاب نموده سپس بر بروی Report کلیک کرده و Voice Report  را انتخاب و شروع به ضبط و ذخیره سازی خواهیم کرد.

مشخصات پکس برای اضافه کردن دستگاه های تصویر برداری
  1. وارد کردن IP Server Pacs
  2. Atitle = MARCO
  3. Port=104

بعد از اتمام این مراحل IP دستگاه را به واحد پشتیبانی ارسال نمایید

مقایسه ۲ تصویر در ایستگاه کاربری دیویژن

پس از انتخاب تصویر بیمار مورد نظر بر روی Review در نوار ابزار بالا کلیک کرده. دسته بندی تصویر ۲ بیمار را در پایین منوی سمت چپ تصویر، مشاهده خواهید کرد.

نحوه Attach کردن تصویر در ایستگاه کاربری دیویژن

تصویر بیمار مورد نظر خود را انتخاب نموده در نوار ابزار بالای تصاویر ، Attach را انتخاب نموده ، Scan و سپس Submit .

قابل ذکر است اگر تصویر در فایل آماده قرار دارد بعد از زدن Attach  از Add File تصویر مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس ادامه مراحل را طی کنید.

نحوه رایت CD و فایل های Exe

ابتدا تصویر رادیولوژی بیمار مورد نظر خود را انتخاب کرده سپس در نوار ابزار بالا بر بروی Burn  کلیک کرده و تصاویر مورد نظر خود برای رایت بر روی  CD  را انتخاب نموده و بر روی  Patient CD  کلیک کنید.

نحوه Import تصاویر در ایستگاه کاربری دیویژن

برای افزودن تصاویر رادیولوژی به ایستگاه کاربری دیویژن از روی  USB و CD , … فقط کافیست در سمت راست محیط Viewing گزینه  Import  را انتخاب نموده فایل مورد نظر خود را در مکان ذخیره شده پیدا کنیم. پس از ثبت مکان مبدا، مقصد مورد نظر برای ذخیره سازی فایل رو انتخاب نموده (به طور پیشفرض دیویژن یک مسیر نمایش می دهد، که بهتر است از آن استفاده کنید) و سپس بر روی Import  کلیک کنید.