تلفن واحد پشتیبانی

همکاران واحد فنی و پشتیبانی در مارکوپکس، ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته، بدون تعطیلی پاسخگوی سوالات و نیازهای شما در تماس با مرکز پشتیبانی مارکوپکس هستند.

با ما تماس بگیرید: ۸۸۷۰۷۲۹۴- ۰۲۱

سوال‌های خود را از ما بپرسید. کافیست فرم تماس با ما را کامل کرده و با کلیک روی دکمه ارسال، هر سوالی که درباره سرویس‌های مارکوپکس دارید، از کارشناسان ما بپرسید.

برای ثبت تیکت و درخواست پشتیبانی خود درباره هر یک از محصولات مارکوپکس، اینجا کلیک کرده و پس از درج ایمیل خود و عضویت، درخواست خود را ثبت نمایید.

چت آنلاین

با ما زنده، گفتگو کنید. روی دکمه گفتگوی زنده در گوشه پایین سمت راست صفحه بزنید و در لحظه با کارشناسان ما گفتگو کنید. پیام شما در ساعات غیر کاری، برای کارشناسان مارکوپکس ارسال شده و در اولین فرصت پاسخ  شما ارسال خواهد گردید.

به مجموعه‌ای کامل از مستندات و راهنمای کاربری محصولات مارکوپکس یکجا دسترسی داشته باشید. راهنمای هر محصول به صورت جداگانه و از ابتدا تا انتها، مستند و دسته‌بندی شده است.

مارکوپکس مجموعه‌ای از ویدئوهای راهنما را برای استفاده هرچه بهتر و راحت‌تر کاربران از محصولات این شرکت منتشر کرده است که به صورت کاملا تخصصی و با توضیحات کامل شما را با محصولات متنوع مارکوپکس آشنا خواهند کرد.